Nespokojení s Jiřím Paroubkem přijdou podpořit akci proti americké základně

Tisková zpráva

Nespokojení s Jiřím Paroubkem přijdou podpořit akci proti americké základně

30. května v 15.00 přijdou členové spolku Nespokojení podpořit happening na Malostranském náměstí proti stavbě americké vojenské základny v České republice.

Společně s expremiérem Ing. Jiřím Paroubkem, předsedou spolku Nespokojení, se akce zúčastní i další členové Nespokojených, předseda strany DOMOV David Tygr Ploc, předsedkyně České Suverenity Jana Volfová, odborná expertka spolku Ing. Yvona Leigerská Ph.D. i odborný expert České strany národně sociální Jaroslav Dvořák.

Nespokojení jsou připravení podpořit každou akci, která se snaží upozornit na bezpečnostní rizika pro občany ČR a ztrátu suverenity naší vlasti, které z podpisu smlouvy jasně vyplývají. Odmítáme se stát vazalským státem USA, protože tato smlouva nás dostává na úroveň jeho kolonie.

„Již dlouho jsem nedržel megafon v ruce“ usmál se Jiří Paroubek „ale udělám vše, co je v mých silách proto, abych zabránil podpisu této naprosto nehorázné smlouvy“ dodal expremiér již velice vážně.

I spolek Nespokojení bude pořádat akce proti podpisu smlouvy a vyzve všechny, kdo mají stejné názory jako my, aby se našich akcí zúčastnili,“ dokončil bývalý premiér.

Sdílej