OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: A hurá mezi hominky (Prague pride 2023)!

A je to tady, dočkali jsme se! Dalším důkazem toho, že priority těch, kteří nám vládnou, nejsou pomoc potřebným či spokojenost většinové populace, ale další nesmyslné vyhazování financí do naprosto nedůležitých hloupých aktivit. Občan si již uvědomuje (možná si i zvykl), že jsme za hloupé podporování ukrajinského konfliktu k smíchu okolním státům, protože nikde jinde není vše tak snadno odevzdáváno do rukou Ukrajinců, jako u nás. A dále na místo pomoci našim potřebným většinám budeme zase nesmyslně utrácet peníze daňových poplatníků na hlouposti. A Prague Pride je kravinou s velikým K.

Pořádání tohoto nepotřebného festivalu menšin, je výsměchem většinové populaci. Na valorizaci důchodů není, protože vyhazujeme miliardy na podporu války, do které by nás ráda zatáhla česko-ukrajinská vláda. Máme díky této postižené vládě mnoho existenčních obav a starostí, které nám určitě nepomůže vyřešit pochod lidí s nenormální sexuální orientací. Opět zde připomínám, že normální, tedy tradiční společnost je pouze o dvou pohlavích a tradiční rodina je složena z muže, ženy a dětí. A my bychom v této složité době měli podporovat zejména tyto tradiční hodnoty a nevyhazovat finance do nepotřebné propagace globalistických pitomostí.

Dle portálu echo24.cz čelil staronový primátor Prahy Svoboda kritice na sociálních sítích za rozhodnutí, že v letošním roce nebudou oproti předchozím ročníkům vyvěšeny v ulicích Prahy duhové vlajky. Pokud tomu bude skutečně tak, chválím. Ale samozřejmě dodávám, že žlutomodré vlajky jsou mnohem větším problémem, který se náš primátor zřejmě bojí řešit. Ale ne, vždyť on je vlastně z komediantské koalice SPOLU, tak to bych chtěl moc. A to bude zřejmě tím správným důvodem, proč Praha i letos přispěje na festival nenormálnosti nemalou částkou 700 000! Celkové náklady na »skutečně důležitou tradiční věc« přeskočí částku 5 000 000 Kč (echo24.cz).

»Tradičnější než si myslíte«, tak zní hlavní heslo kampaně Prague Pride 2023. No, já opravdu nevím, zda je v pořádku nazývat tradicí něco, co je v podstatě proti tradicím.A ptám se, je tradiční něco s 12letou historií? Co mě ale více zajímá, je průběh pochodu. Nejsem si jistý, zda malým dětem prospěje pohled na polonahé muže či ženy (někdy je složité poznat pohlaví), protože jsou v české republice vychovávány v drtivé většině v tradiční rodině. Možná mě pořadatelé překvapí, ale to bych se divil. Ať již s mým názorem souhlasíte či nikoli, tak říkám, že se mi nelíbí veřejné nakrucování se v podání sexuálních menšin. A zdůrazňuji, že proti nim nic nemám, ale nepatří to na veřejnost!

A proto se půjdu na toto nesmyslné netradiční utrácení peněz podívat a rád vás budu o svých poznatcích informovat. Takže hurá mezi hominky. A vy můžete přemýšlet nad závěrečnými otázkami. Opravdu tohle potřebujeme a chceme? A co s tím? Budeme i nadále volit ty stejné klauny, nebo konečně dáme šanci někomu, kdo je opravdu pro tradiční společnost?

Sdílej