CENZURA SDÍLEJTE Puč ve straně PRO: Konečná & Ondřej Dostál.

Špinavá hra kolem vlasteneckých kandidátek

Dnes vám řeknu zákulisí kolem sestavování vlasteneckých kandidátek v České republice. Držte si klobouky, bude to jízda. Nejprve veřejný pohled:

Nespokojení členové odešli ze strany PRO po zvolení nejmladšího místopředsedy Matěje Drbohlava. Kateřina Konečná sestavuje vlasteneckou kandidátku, kam zve Jiřího Paroubka, Ladislava Vrábela a láká další nezávislé osobnosti.

Tolik informace, které jste se dozvěděli částečně z médií a částečně ze sociálních sítí. Skutečnost nemůže být už více odlišná. Pojďme si společně odhalit karty všech hráčů, tak jak se chronologicky hrály.

Strana PRO loni úspěšně kandidovala v komunálních volbách s hnutím SPD a proto jsem jí také kritizoval. Toto spojení by bylo dost logické, protože zafungovalo na voliče zejména v Ústeckém kraji. Tomio Okamura si postavil hlavu a ve straně přímé demokracie s prvky fašismu další spolupráci zakázal. Žárlí tak trochu na Jindřicha Rajchla, kterého sice kritizuju, ale nikdy jsem ho neoznačil za hlupáka. Ze všech opozičních lídrů má nejvyšší intelekt a IQ volební kandidátky SPD by on a jeho lidé zvýšili tak pětinásobně.

V dubnu 2023 začaly masivní komunistické námluvy. Kateřinu Konečnou si pamatuji, když jako studentka nastoupila do sněmovny a úspěšná funkcionářka by po 22 letech ve veřejných funkcích nerada skončila. Začínala v 22 letech s platem 100 000 korun včetně náhrad a dnes si se všemi požitky přijde na půlmilion měsíčně. To už je silná motivace pokračovat a já to chápu.

Konečná se nejprve v dubnu 2023 domluvila na kandidátce s pracovními názvy Spojená levice, případně Společně a trhákem mělo být spojení předsedkyně KSČM a bývalého premiéra Jiřího Paroubka. A dopředu říkám, že to je velmi silné volební spojení, kterému levicový volič rozumí.

Později v létě 2023 se paní Konečná ozvala Jindřichu Rajchlovi. Ten si udělal analýzu a nemohl dojít k jinému výsledku, než že to je nefunkční spojení. Podobně dopadly i námluvy Jiřího Paroubka s Jindřichem Rajchlem. Opět by to nefungovalo, protože PRO má ambici být catch-all party a spojení s bývalým premiérem ze levici je dopředu těžká karta.

V září 2023 požádal Ondřej Dostál dle mých informací o schůzku Kateřinu Konečnou a nabídl celý balíček osobností strany PRO, když cílevědomý Ondřej dostane dvojku na kandidátce za Kateřinou Konečnou. Jako když pejsek a kočička vařili dort, Konečná souhlasila a obratem vypudila ze společné kandidátky Jiřího Paroubka. Ten se sice nechal slyšet, že na kandidátku s Konečnou nepůjde, nezaznělo ale, že mu Konečná nabídla jakési šesté, sedmé místo, což je upřímně dost velká urážka, když jste bývalý premiér a máte kandidovat za stranu a ideologii, která je spojována s genocidiem českého národa.

Nakonec v listopadu 2023 došlo k dýce do zad Jindřicha Rajchla. Rajch se poctivě věnoval budování PRO a shromáždil nezávislé osobnosti od bývalého pirátského stínového ministra zdravotnictví Ondřeje Dostála přes britskou zdravotní sestru Petru Rédovou až po zaměstnance koncernu Agrofert, kterého znáte podle přezdívky Vidlák. Celé to koncertovala mediální čarodějnice Alena Maršálková. Právě její působení ve funkci placené tiskové mluvčí strany PRO bylo halvním důvodem, proč jsem vytrvale kritizoval stranu PRO. Podezřívám totiž paní Maršálkovou z napojení na české tajné služby. Mé podezření vychází z její aktivní role při vytváření vzpoury ve straně Věci veřejné v roce 2011. Maršálková pracovala pro Víta Bártu a výsledkem byl puč tří poslanců Jaroslava Škárky, Stanislava Humla a Kristýny Kočí, která se dnes jmenuje Mertlová. Poslanci si nejprve vyžádali dorovnání platu od Víta Bárty a pak to označili za úplatek, schovali se na chatě ve středních Čechách a do novin za ně komunikovala právě Maršálková.

Ve chvíli, kdy Maršálková oznámila nový puč 2023 ve straně PRO, bylo to pro mě dost příjemné překvapení. Minimálně důkaz, že Jindřich Rajchl nepracuje pro české tajné služby, když ho ničí Maršálková. Záminkou se stala volba místopředsedy Matěje Drbohlava, kterému předtím Rédová říkala familiárně Maty. Strhli s sebou Vidláka, Rédovou a několik celých krajských sdružení. Možná by nebylo špatné, kdyby se Rajchl zeptal odešlých členů, proč vlastně odešli, protože dle mých informací se jim lhalo, že pro ně nejsou místa na krajské kandidátky v příštím roce. Celé to v pozadí orchestrovala dle mých informací právě Maršálková.

Spojení Konečné a odpadlíků od strany PRO podporuje Jana Bobošíková, která si oblíbila aktivistu Ladislava Vrábela a tak je logické, že na její doporučení bude Vrábel kandidovat do počtu na kandidátce s nepříliš poetickým názvem STAČILO v čele s Konečnou, Dostálem, Rédovou, Vidlákem a několika těmi komunisty, aby Konečnou na ÚV nevynesli v zubech. Jestli kandidátka uspěje, Jana Bobošíková s její podporou bude kandidovat na prezidentku v roce 2028.

S celým projektem mám tři zásadní problémy: KSČM jako strana, byť netrpím primitivním antikomunismem, pučistku Maršálkovou a Ondřeje Dostála, protože když někdo dostane Fulbrightovo stipendium, předpokládá se, že mu ho americká vláda dává, aby pro ni pracoval. Zjistěte si schválně, kdo toto drahé stipendium na studium v USA poskytuje. Není to jakýsi pan Fulbright, ale přímo vláda Spojených států amerických.

Takže už asi víte, co volit určitě nebudu. Děkuji vám předem za sdílení mého videa, protože lidé si zaslouží znát pravdu.

https://fb.watch/ovbNYVWoVm/

Sdílej