Tisková zpráva

Demonstrace Braňme naše důchodce

Spolek Nespokojení má za sebou první křest. Ve čtvrtek jsme avizovali shromáždění na Malostranském náměstí kvůli snaze vlády v legislativní nouzi protlačit zmrazení valorizačního schématu. Dnes dorazilo přes 350 nespokojených občanů, naši petici „Braňme naše důchodce“ na místě podepsalo 312 lidí, rozdali jsme i 300 placek a nevyšlo zdaleka na všechny zájemce.

„ Přestože byla demonstrace svolána velmi narychlo, podařilo se nám spojit síly s dalšími subjekty a jasně říci před sněmovnou, že protizákonné okradení důchodců nenecháme bez odplaty. Proto chystáme ústavní stížnost, a jakmile dosáhneme 10 000 podpisů, pozveme na veřejné slyšení do sněmovny všechny levicové strany a hnutí a především organizace hájící zájmy seniorů a sociálně slabých, aby svoje námitky mohli říci poslancům přímo do očí „ řekl předseda spolku expremiér Jiří Paroubek.

„Snaha spojit opozičně laděné levicové voliče a do budoucna i levicové politické subjekty dneškem odstartovalaJsme spolek Nespokojení z.s. a bojujeme za Vás proti nesmyslům Fialovy pravicové pětikoaliční vlády“  dodal nakonec z podia Paroubek.

Sdílej