OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: A zase ti šašci. A zase ta Ukrajina!

Uplynulý týden byl, jak jinak, než ve znamení kolektivní viny, kterou uplatňuje fialová sebranka, tak, jak se jí to hodí. A na druhou stranu jsme se dočkali i kolektivní (ne)viny, protože ukrajinská nadřazenost je v České republice nezpochybnitelný fakt. Umělec musí být trestán, protože je Rus, a dezertér musí být propuštěn z vazby, protože je Ukrajinec…

Začneme dotazem, co vlastně udělala paní Netrebko, že jí organizátoři zrušili její koncert? Nic! Není to voják, ani politik, prostě je jen ruské národnosti. Národnosti, která se nehodí fialovým ani žlutomodrým. Proti vystoupení se vyjádřila košťátka z pražské koalice. Předseda kulturního výboru pražského magistrátu Jan Wolf sdělil, že v Evropě je válka, což má vliv na kulturu a sport. Ne Wolfe, válka je JEN na Ukrajině, to je ta nejzkorumpovanější země, která je otrokem americké válkychtivé politiky. V České republice válka není a my nechceme takovéto totalitní chování!

Milovník mužů Pospíšil, o kterém se spekuluje, že si chodí pro rozkazy na ukrajinskou ambasádu, zase sdělil, že je to správné rozhodnutí ve vztahu k našemu klíčovému partnerovi, který bojuje za svoji nezávislost. Ne slečno, Ukrajina není náš partner, ba naopak většina občanů České republiky již má Ukrajiny dost. A bojuje za americké zájmy nikoli za naše. Nu což, paní Netrebko pojede zpívat do Vídně a Berlína, kde není protiruský fanatismus takový jako u nás pod vedením prasátek z naší české farmy zvířat.

Vražda v Brně není vraždou, ale asi jen zabitím, a proto soudce propustil ukrajinského muže, který se u nás cítí ohrožen, a proto u sebe musí mít bodnou zbraň. Nejsem soudce a nevím, na základě jakých důkazů došlo k překvalifikování trestného činu, ale chápu, že mnoho lidí vnímá toto rozhodnutí jako uplatnění ukrajinské kolektivní nevinyZatímco Čermák s Tušlem jsou vláčeni po soudech v poutech, tak chudáček z Ukrajiny je propuštěn. Co udělá dál? Zůstane zde a bude spolupracovat, nebo skutečně naplní jeden z vazebních důvodů a vyhne se dalšímu stíhání přesunem někam jinam?

Systém nám jasně sděluje, že ukrajinské zlo musíme vnímat pozitivně proto, abychom se nedopouštěli té špatné kolektivní viny. Zároveň nám ale tento ukrajinský systém jasně sděluje, že jsme v naší krásné zemi občany druhé kategorie. Ruské zpěvačce se omlouvám za prasata, která uplatňují kolektivní vinu jen z pohledu hnijícího Západu, do kterého nepatříme. A nikdy jsme nepatřili! A občanům, kteří se obávají ukrajinských násilností, jen připomínám, že toto východní ukrajinské zlo je řízeno Západem. Pryč z EU a NATO!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Sdílej