OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Budete jíst, co vám dáme!

Probíhající ukrajinizace České republiky není jen o milionu uprchlíků, kteří přijíždějí často v drahých autech, není jen o vytvoření ideální dovolené těmto potřebným. A není také pouze o vítání ukrajinské pošty, která určitě pomůže té naší České poště (do hrobu). Ukrajinizace naší země je také o importu ukrajinského obilí, které musíme dle rozhodnutí EU dovážet. Ano, musíme, a víte proč? Protože pro zoufalce z pětidemoličního seskupení bezcharakterních loutek není český občan důležitý…

To, že z Ukrajiny nemůžeme očekávat nic dobrého, již většina probuzených občanů pochopila, ale i přes toto uvědomění, je informace o zdraví škodlivém ukrajinském obilí, které je z Ukrajiny ve velkém dováženo do více evropských zemí, šokující. Podle některých informací byly v ukrajinském obilí objeveny zakázané pesticidy. Ukrajinské obilí zakázalo dovážet Polsko, Maďarsko a Slovensko. Náš slovenský soused se však nevymlouvá jen na přítomnost zakázaných pesticidů, ale hlavně se rozhodl chránit slovenské zemědělce.

Evropská komise se ostře ohradila proti postupu našich partnerů z V4 se zdůvodněním, že obchodní politika spadá výlučně do pravomocí EU a tato jednostranná opatření nejsou přijatelná. A místo tygřích dotazů budu sdělovat: Vůbec mě nezajímá názor Evropské komise a EU nebudu nikdy respektovat. Co mě zajímá, je zdraví občanů České republiky, a proto nechápu, proč ministerstvo zemědělství okamžitě nezakáže dovoz ukrajinských potravin! Ale vysvětlení je prosté, ministr Nekula je člen KDU-ČSL, tedy další loutka Comedy bandu SPOLU.

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/500168-slovensko-pozastavilo-dovoz-obili-z-ukrajiny-chce-tak-chranit-sve-zemedelce

To, že vládu nezajímá záchrana české ekonomiky, už víme. Ale jestli zde máme možné ohrožení zdraví našich lidí a oni stejně dementně papouškují pouze stejné unijní, tedy totalitní fráze, tak nepracují, ale jen ztrácejí čas. Svůj, ale především náš! Nevěřím ničemu z produkce této vlády, a pokud tvrdí, že zatím žádné vzorky nebyly závadné, neznamená to, že zdravotně závadné obilí zde není. A pokud tuto informaci použili naši sousedé, tak jen dokázali, že si zachovali zdravý rozum, protože nechtějí likvidovat své zemědělství.

Tedy v Polsku to jde, Maďarsko nám již delší dobu dokazuje, že se před unijní totalitou neskloní a Slovensko nám také ukazuje zdravý rozum. A fialová sebranka? Sluhové, kteří zapomínají, že by měli sloužit nám a nikoli soudruhům z EU. Tedy se budeme muset ozvat sami. Jak? Ptejte se svých prodejců, zda potraviny, které kupujete, jsou vyrobeny z ukrajinských surovin. Máte na tuto informaci právo. A pokud ano, nekupujte to! Každý člověk je osobnost, která se může kdykoli ozvat. Tedy, jak jsem již několikrát psal, ptejte se!

Nespokojení by okamžitě zastavili dovoz ukrajinských potravin a hledali bychom cestu, jak pomoci našemu zemědělství. A za stranu DOMOV sděluji, že jsem pro vystoupení z EU a NATO, na rozdíl od jiných poslů svobody, protože členství v EU mi svobodu nedává. Toto téma je toho jasným důkazem. Nebojte se hlasitě ozvat, pokud jste NESPOKOJENÍ. Protože i přesto, že se tak necítíte, tak jste SVOBODNÍ!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, zakládající člen spolku NESPOKOJENÍ

Sdílej